TERMINALE PŁATNICZE W SUPER CENACH - DZWOŃ!!! NIE POŻAŁUJESZ!!!

Strona Główna arrow Strona Główna arrow Umowy serwisowe
 
 
Umowy serwisowe Drukuj
Image
Szanowni Państwo

Ostatni czas obfitował w coraz częstsze kontrole ze strony Urzędów Skarbowych, obejmujące sprawdzanie terminowości wykonywania przeglądów okresowych Państwa kas i drukarek fiskalnych. Jak pewnie Państwo wiedzą, obowiązek pilnowania daty przeglądu spoczywa w gestii podatnika (Dz. U. 108 z 02-07-17 poz. 948 § 5. art. 1 pkt 6).Pomimo że nasi serwisanci starają się dotrzeć w terminie do każdego urządzenia, nie zawsze jest to możliwe.

Z uwagi na niemal każdorazowe dotkliwe kary nakładane przez Urzędy Skarbowe (zwrot ulgi 50% + kara ustawowa), jak i rozmowy z Państwem wprowadziliśmy usługę, do skorzystania z której serdecznie zapraszamy.

Usługa ma charakter abonamentowy, dzięki czemu całkowity roczny koszt utrzymania Państwa urządzeń fiskalnych w stanie poprawnej pracy (konserwacja) jak i w zgodzie z obowiązującymi przepisami (przeglądy) został podzielony na małe raty.
Rozwiązanie to zwalnia Państwa z odpowiedzialności za nieterminowość wykonywanych prze-glądów oraz za ich brak. (szczegóły w umowie)

Abonament obejmuje:
 • · Bezpłatny przegląd z konserwacją kasy
 • · Pilnowanie ustawowych terminów dokonywania przeglądów technicznych
 • · 20% rabatu na wykonywanie pozostałych uslug serwisowych
 • · Przejęcie odpowiedzialności za brak lub nieterminowość wykonania przeglądów
 • · Całodobową telefoniczną pomoc techniczną

  Zapraszamy do podpisania umowy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt,a nasz przedstawiciel udzieli Państwu pomocy i odbierze umowę w Państwa firmie.


  Nasze oddziały;

  KUMAX Computer Systems, ul. Fabryczna 1, 46-320 Praszka tel 34/ 35-91-777
  KUMAX Computer Systems, ul. Pułaskiego 10, 46-200 Kluczbork tel 77/ 45-10-068


  Od blisko 15 lat oferujemy swoim klientom usługi abonamentowe, obejmujące pełen zakres czynności serwisowych komputerowo-fiskalnych, m.in. skrócony czas reakcji naprawy urządzeń, 24 godzinna pomoc serwisowa, bezpłatne naprawy, przeglądy itp. W celu zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.

  W przypadku nie podpisania załączonej umowy, zasady współpracy w zakresie serwisowania urządzeń fiskalnych pozostają bez zmian, z wyraźnym zaznaczeniem iż obowiązek pilnowania terminu przeglądu spoczywa nadal na właścicielu urządzenia fiskalnego.

  Wierzymy jednak, że przedstawione rozwiązanie będzie dla Państwa korzystne, a co najważ-niejsze zlikwiduje niebezpieczeństwo nałożenia kar przez Urząd Skarbowy.

  Z poważaniem
  Jan Maćczak

 •  
   
  Top! Top!