TERMINALE PŁATNICZE W SUPER CENACH - DZWOŃ!!! NIE POŻAŁUJESZ!!!

Strona Główna
 
 
ENOVA Drukuj

Elementy systemu ENOVA:
Faktury
Handel
Księga Handlowa
Księga Inwentarzowa
Książka Przychodów i Rozchodów
Preliminarz EŚP
Delegacje służbowe
Kadry i Płace
enovaNet Kadry i Płace
CRM
Szkolenia
Członkowie

ENOVA to zintegrowana aplikacja nowej generacji do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem.

Komfort jakości
Jeśli można posłużyć się porównaniem motoryzacyjnym, to pod względem jakości enova to volvo wśród systemów wspomagających zarządzanie firmą. To propozycja dla tych, którzy w spokoju chcą się cieszyć sukcesem: system solidny, przewidywalny, pewny, stabilny i bezpieczny. Ma wszystko, co potrzebne do bezpiecznej i komfortowej "podróży" bez żadnych zbędnych dodatków. System enova trafia niejednokrotnie do najbardziej wymagających klientów. Jeśli tam się sprawdza, z tym większą pewnością można go polecić każdej firmie i organizacji.

Czytaj całość…
 
SOHO Drukuj

Najważniejsze funkcje systemu:
obsługa rezerwacji
overbooking
obsługa pobytów indywidualnych oraz grupowych
graficzna prezentacja obłożenia obiektu
wydruk grafika obłożenia
prowadzenie książki meldunkowej gości
prowadzenie rachunków gości hotelowych
wydruk raportu z pobytu
(......)

Oprogramowanie SOHO powstało przy współpracy z osobami, na co dzień zarządzającymi obiektami hotelowymi i jest ciągle doskonalony zgodnie z ich sugestiami, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką ergonomią i wygodą pracy. Już na etapie projektowania duży nacisk położony został na intuicyjną i łatwą obsługę, co w połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną sprawia, że system SOHO cieszy się bardzo dużą popularnością. Niewątpliwą zaletą programu jest łatwość jego instalacji i konfiguracji, dzięki czemu duża część hotelarzy decyduje się na samodzielną instalację, co dodatkowo obniża koszt wprowadzenia nowego systemu.

Czytaj całość…
 
SOGA Drukuj

Najważniejsze funkcje systemu:
obsługa wielu rachunków jednocześnie
graficzne odwzorowanie ułożenia stolików
wiele rachunków na jednym stoliku
przenoszenie rachunków na inny stolik
łączenie i dzielenie rachunków
przejmowanie rachunków
system komentarzy do artykułów
(.....)

SOGA - profesjonalny system usprawniający pracę w każdym obiekcie gastronomicznym gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. System charakteryzuje się prostotą obsługi oraz nowoczesnym interfejsem zapewniającym najwyższą ergonomię i wygodę pracy.


Czytaj całość…
 
Lucullus - Asystent Dietetyka Drukuj
Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym produktem. Program komputerowy Lucullus - Komputerowy Asystent Dietetyka Niezastąpione narzędzie do wspomagania pracy dietetyków, osób układających jadłospisy itp...
 
Rejestracja domen Drukuj
Właśnie uruchomiliśmy panel do samodzielnej rejestracji domen internetowych. Zapraszamy
 
Umowy serwisowe Drukuj
Image
Szanowni Państwo

Ostatni czas obfitował w coraz częstsze kontrole ze strony Urzędów Skarbowych, obejmujące sprawdzanie terminowości wykonywania przeglądów okresowych Państwa kas i drukarek fiskalnych. Jak pewnie Państwo wiedzą, obowiązek pilnowania daty przeglądu spoczywa w gestii podatnika (Dz. U. 108 z 02-07-17 poz. 948 § 5. art. 1 pkt 6).Pomimo że nasi serwisanci starają się dotrzeć w terminie do każdego urządzenia, nie zawsze jest to możliwe.

Z uwagi na niemal każdorazowe dotkliwe kary nakładane przez Urzędy Skarbowe (zwrot ulgi 50% + kara ustawowa), jak i rozmowy z Państwem wprowadziliśmy usługę, do skorzystania z której serdecznie zapraszamy.

Usługa ma charakter abonamentowy, dzięki czemu całkowity roczny koszt utrzymania Państwa urządzeń fiskalnych w stanie poprawnej pracy (konserwacja) jak i w zgodzie z obowiązującymi przepisami (przeglądy) został podzielony na małe raty.
Rozwiązanie to zwalnia Państwa z odpowiedzialności za nieterminowość wykonywanych prze-glądów oraz za ich brak. (szczegóły w umowie)

Czytaj całość…
 
Kursy komputerowe - informacje ogólne Drukuj
Ofertę kierujemy do osób, które nie miały nigdy styczności z komputerem oraz do osób z bardzo małym doświadczeniem w posługiwaniu się nim. W przystępny sposób wyjaśnimy jak wykorzystywać komputer do pracy oraz do zabawy. Kurs kończy się egzaminem oraz wydaniem odpowiedniego zaświadczenia o ukończeniu kursu.
Czytaj całość…
 
Kursy fiskalne - informacje ogólne Drukuj
Ofertę kierujemy do osób pragnących poszerzyć swoje kwalifikacje o umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Kurs kierowany jest do osób, które nie miały wcześniej kontaktu z kasami fiskalnymi jak i do tych, które chciałyby swoją wiedzę usystematyzować. Kurs trwa 12godz, kończy się egzaminem oraz wydaniem stosownego zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Czytaj całość…
 
 
Top! Top!